Poster-LED

POSTER LED EKRAN

Reklam Halkası platformunda, reklam yayınları “Poster Led” ekranlar üzerinden gerçekleşir. Poster Led Reklam Halkası A.Ş. adına tescilli, patentli bir üründür. %70 yerli üretim sertifikasına sahiptir. TSE ve CE standartlarında üretilmektedir. Indoor ve Outdoor reklam yayınlarında kullanılmak için özel olarak planlanmış ve üretilmiştir.

Poster Led, modüler bir yapıya sahiptir. Modül birleşimleri kusursuz yüzeysel bütünlük sağlayacak şekilde gerçekleştirilmiştir. Tasarımlar şekil ve ölçülerle sınırlı değildir. Kablosuz bağlantısı ile internet ve intranet üzerinde çalışabilmektedir. Indoor ve Outdoor alanlarda tek ya da çift yüzlü olarak değişik şekillerde kullanılanabilir. Farklı geometrik şekillerde sunulabilir. Yüksek kalitede görüntü sağlar. Uluslararası standartlar baz alındığında, bir çok bakımdan üst segment bir üründür. Enerji tüketimi düşük, ilgi çekiciliği ise yüksektir.

Kapalı ve Açık alanlar için özel olarak planlanan Outdoor Poster Led hava şartlarından etkilenmez. Doğrudan güneş ışığı karşısında bile yüksek kalitede görüntü sağlar. Poster Led bakım/revizyon gerektirmeden uzun süre çalışma özelliğine sahiptir. Yerli üretim olmasının avantajı olarak; servis, bakım-onarım ve yedek parça maliyetleri düşüktür.
PosterLed kullanıcı ve müşteri deneyimlerinin analizleri neticesinde, reklamlarınızdan en efektif geri dönüşü sağlamanız için gereken sunum kalitesini en üst seviyede sağlar. Reklam yayınları için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Endüstriyel led ekran olarak adlandırdığımız evinizdeki ofisinizdeki televizyonlar ve monitörlerden farklı olarak “led-display” modülleriyle oluşturulmuştur.

Poster Led i oluşturan led-display modüller de bulunan led ler doğrudan ışık kaynağıdır. Yani ışığın ta kendisidir. Çevredeki başka bir ışık kaynağını yansıtmaz. Bu sayede ekranda sunum kalitesini bozan yansımalar oluşmaz. Tam tersine çevrede bulunan yansıtıcı cam yüzeyler aynalar parlak yüzeyler gibi yüzeylerden sağlanan yansımayla etkisi ve çarpıcılığı çok daha fazla artar.

Poster led üretim aşamasındaki mühendislik alt yapısı, teknolojisi ve tasarımı ile reklam yayınlamak için özel olarak üretilmiş bir üründür. İnsan vücudundaki en teknolojik organ gözdür. Çünkü insan gözü ışıkla çalışır. Poster led ışık kaynağıdır. Işık ve ışımadaki değişimler istisnasız her insanın dikkatini çeker. Elbette reklam yayını için kullanabilecek en iyi mecra dikkatlerin toplandığı noktadır. Poster Led kelimenin tam anlamıyla reklamlar için biçilmiş kaftandır.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

İLETİŞİM FORMU

Soru ve Görüşleriniz için formu doldurabilirsiniz.