RH Nedir

RH NE YAPAR

Dünyanın ilk ve tek Broad-Band Dijital Tanıtım Platformu Reklam Halkası, Türkiye’nin 7 bölgesinde, 50 şehirde yayına başlıyor…
Reklam… Bu kavram, insanoğlunun hayatına bundan yaklaşık 5000 yıl önce girdi.


Çığırtkanlar aracılığyla yapılan duyurularla başlayan reklamın hikayesi, 15. yüzyılda kilise duvarına asılan bir kitap tanıtımı ile basılı reklamcılığın ortaya çıktı.

17 yüzyılda yaygınlaşan gazeteler çok daha geniş kitlelere ulaşmak mümkün oldu. kısa bir süre önce geride bıraktığımız 20. yüzyıl ise reklamın çağ atladığı dönem oldu. Büyük bir hızla gelişen teknoloji ile birlikte Önce radyo, sonra televizyon yayınları aracılığıyla tek yönlü duyuru/gösterim şeklindeki reklamlar çok daha geniş kitlelere ulaştı.

Broad-Band kavramının temelleri bu şekilde atılmış oldu. Ve Internet çağı. Artık reklamın bir bilim dalı haline geldiği nokta.

Hedef kitleye doğrudan sunulan reklamlar. Yaş, cinsiyet, ilgi alanları gibi pek çok detay sayesinde reklamlar artık neredeyse kişiye özel hale geldi.

Artık reklam, tek yönlü yapılan bir duyuru/tanıtımın ötesine geçti. Hedef kitle ile etkileşim halinde olan interaktif reklamlar ile tanıştık.

Reklam Halkası platformunda reklam yayınları, doğrudan hedef kitleye odaklanacak şekilde; yaş, cinsiyet, coğrafya, gelir düzeyi gibi pek çok detaya göre planlanabilir ve içerik planlamasında interaktif özellikler ile zenginleştirilebilir. Yayın aracımız Poster Led, teknik ve teknolojik sistemlerle entegre olarak çalışabilir. Internet ve intranet üzerinden wifi ile erişilebilir. Dakikalar içerisinde güncellenebilir.

Reklam Halkası Platformu; Broad-Band reklam yayıncılığı alanında, hedef kitle belirleme ve interaktif içerik ve özelliklerle zenginleştirilebilirlik avantajları ile diğer reklam mecralarından belirgin bir şekilde ayrılır. Reklamlar, çok daha efektif geri dönüşler sağlamak üzere planlanmış dev bir platformda, teknolojinin ulaştığı en uç noktadaki görüntüleme teknolojileri üzerinden yayınlanır.

İLETİŞİM FORMU

Soru ve Görüşleriniz için formu doldurabilirsiniz.